Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Daszkiewicz

Adwokat Monika Daszkiewicz

Drodzy Klienci, poniżej kilka słów o mnie – adwokacie, kobiecie, człowieku. Chciałabym się przedstawić, zanim spotkamy się w Kancelarii. 

W 2017 roku ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Zwieńczeniem mej ówczesnej nauki była obrona pracy dyplomowej pt. „Opinia seksuologiczna w procesie karnym”.

Kilka miesięcy później z powodzeniem przystąpiłam do egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, który otworzył mi drogę do praktycznego zgłębiania prawa. Okres ten wspominam z ogromnym sentymentem. To wówczas zrozumiałam, że kocham swoją pracę, która stała się jednocześnie moją wielką pasją. Zaś osiągnięcie tytułu zawodowego adwokata oraz prowadzenie własnej Kancelarii Adwokackiej, traktowałam jako ogromne marzenie i osobistą ambicję. 

Po ukończeniu aplikacji adwokackiej złożyłam egzamin adwokacki przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Białymstoku. Następnie, zostałam wpisana na listę adwokatów kontynuując swe członkowstwo w Olsztyńskiej Izbie Adwokackiej. Po kilku miesiącach, podjęłam trud indywidualnej praktyki zawodowej, otwierając Kancelarię Adwokacką w Olsztynie.

Dzięki cierpliwości i nieustannej ufności w sens obranej drogi – wykonuję dziś ten piękny zawód, realizując się nie tylko jako prawnik, ale również jako człowiek, któremu zawsze blisko było do drugiego człowieka.

Prywatnie, mam wciąż nieśmiałą ochotę spróbować swych sił we wzornictwie przemysłowym, a zawłaszcza w projektowaniu mody.

Jestem również w trakcie zdobywania drugiego zawodu – projektanta wnętrz. 

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapraszam do nawiązania kontaktu z Kancelarią i uzgodnienia terminu spotkania. Omówimy zaistniały problem i wspólnie znajdziemy rozwiązanie prawne, przy pełnym wsparciu z mojej strony.

Do kogo kieruję swoje usługi?

Działam etycznie, sprawnie i z dużym zaangażowaniem...

Usługi Kancelarii Adwokackiej Moniki Daszkiewicz skierowane są do klientów indywidualnych, osób fizycznych i prawnych prowadzących działalność gospodarczą. Moja działalność zawodowa obejmuje min. udzielanie porad prawnych,  reprezentowanie Klientów przed sądami, urzędami i wszelkimi instytucjami, sporządzanie pism, tworzenie i opiniowanie umów. Świadczę pomoc prawną  we wszystkich dziedzinach prawa, oferując stałą obsługę prawną jak i doraźną, bieżącą pomoc w sytuacjach życia codziennego. Wybierając mnie jako swojego pełnomocnika możesz być pewien jakości świadczonych usług. Każdą sprawę traktuję priorytetowo i dążę do tego, aby całkowicie rozwiązać Twoje problemy prawne. Zawsze wybieram ścieżkę postępowania, która będzie najkrótsza i najbezpieczniejsza.